Triko je hezčí než na fotce. Urcite doporučuji koupit o 1 cislo vestsi. Ja mam L a XL je ok, klidně bych zvládl i XXL, mam rad volnější trika i na kole.
Triko je hezčí než na fotce. Urcite doporučuji koupit o 1 cislo vestsi. Ja mam L a XL je ok, klidně bych zvládl i XXL, mam rad volnější trika i na kole.
Anonym
Doporučuje tento produkt
Skvělý produkt, krásný materiál, perfektně padne, nádherná žlutá.
Jen je třeba objednat mnohem větší velikost!
Skvělý produkt, krásný materiál, perfektně padne, nádherná žlutá.
Jen je třeba objednat mnohem větší velikost!
Anonym
Doporučuje tento produkt
Výška 187cm, váha 64kg. Zvolil jsem velikost M. Velikost L mi byla už dost velká (volná).
Výška 187cm, váha 64kg. Zvolil jsem velikost M. Velikost L mi byla už dost velká (volná).