O nás

Jízda na kole je magická

HOLOKOLO JE TU!
PROTOŽE JÍZDA NA KOLE JE MAGICKÁ.

Každý z nás potřebuje občas alespoň malou chvilku pro sebe. A pro své kolo.

Čas, kdy můžeme být sami sebou a pouze sami se sebou. Čas, kdy se opřeme do pedálů, vyrazíme do úniku, a každodenní stres necháme daleko za sebou. Čas, kdy nemusíme nikomu nic dokazovat, i když právě tehdy máme chuť dokázat, co nikdy předtím.

Čas, kdy se vybíjíme a nabíjíme zároveň. Kdy se bolest mění na štěstí. Kdy se z nejlepších přátel stávají největší rivalové a z každodenních rivalů týmoví kolegové. A pak čas, kdy zpomalíme, a jen tak si užíváme zemi na protest proti celému tomu rychlému světu.

Ten čas se jmenuje jízda na kole. A je magická!
HOLOKOLO JE SEN!
SKUTEČNĚ KOUZELNÝ A ZÁBAVNÝ.

My v Holokolo máme sen. Chceme, aby si každý člověk na světě alespoň jednou v životě sedl na kolo. Aby měl možnost objevit jeho kouzlo a užil si jej tak moc, jak se jen dá. Parádní oblečení, kvalitní oblečení, příjemné oblečení. Neboť, zda věříte, nebo ne, i to dělá zázraky!

A aby se náš sen stal skutečností, každý den hledáme a přinášíme ty nejlepší věcičky na kolo. Od světových cyklistických značek s bohatou historií, od mladých a nadšených značek s budoucností nebo dokonce s vlastní kolekcí pro všechny přátele Holokolo.

Abychom změnili skvělý zážitek z jízdy na kole na ještě lepší.

HOLOKOLO JE PRO KAŽDÉHO!
A PRO JEŠTĚ VĚTŠÍ RADOST Z JÍZDY NA KOLE.

Pro profesionály i amatéry, pro pošťačky, dopravce a doručovatele pizzy. Pro samotářské hrdiny i pro ty, kteří si neumí představit kilometr bez nejlepších přátel, rodiny nebo klubových spolubojovníků. Pro cestovatele, ale i pro ty, kteří objevují, co se skrývá v jejich nitru. Pro ty, kteří jedou vždy na maximum, a také pro ty, kteří se vozí jen tak - pro radost.

Jednoduše, Holokolo je tu pro všechny lidi na kole. A pro každého, kdo si nechce život komplikovat výběrem cyklistického oblečení a cyklistické výbavy, a místo toho si svůj čas užije raději nekonečně kouzelnou jízdou.

Protože nic není magičtější, než se dívat na svět ze sedla kola.