• Dodání do 1-2 dnů
  • Zpět na 30.1.
  • Doprava zdarma od 0 Kč
Jedno kolo je na velkých dobrodružstvích samo - CYKLISTIKA JAKO SKVĚLÁ PODPORA PARTNERSKÉHO VZTAHU

Jedno kolo je na velkých dobrodružstvích samo - CYKLISTIKA JAKO SKVĚLÁ PODPORA PARTNERSKÉHO VZTAHU

Proč se cyklistice často říká individuální sport? Možná proto, že si člověk může tento sport užívat, dělat si z něj radost sám. Ale někdy nejde jen o výkon, spálené kalorie a ujeté kilometry. Někdy je důležité sdílet tuto radost ze sportu s někým dalším.  Nejlepší je trávit volný čas a užívat si svůj oblíbený sport s partnerem.

Nevíte, co si obléknout v tomto počasí? Adriánova recenze vám pomůže

Nevíte, co si obléknout v tomto počasí? Adriánova recenze vám pomůže

Možná se to nezdá, ale zima je ještě stále v plném proudu. Je skvělé, že se pořád najdou lidé, kteří na sport nezanevřou ani během tohoto ročního období. Při sportování v chladném počasí, obzvlášť při cyklistice, sehrává velkou roli výběr správného oblečení. V dnešním článku se proto pokusím shrnout svoje postřehy a pocity z testování novinky od HOLOKOLO, konkrétně šlo o zimní bundu WINTER 2IN1. Jak už název napovídá, jedná se o unikátní kousek složený ze dvou samostatných dílů oblečení. 

Co pít na kole v zimě?

Co pít na kole v zimě?

Pokud nechcete v zimě ztratit kondici a vnitřní trénink na trenažeru není nic pro vás, jste dříve nebo později vyhnáni na kolo také v teplotách pod bodem mrazu. Chladné teploty snižují pocit žízně, přestože se vaše tělo dehydruje rychleji než v teplejších obdobích. Chladné teploty vás nutí více se obléci, což ve vás vyvolá domněnku, že se při zimním tréninku nepotíte, protože po vás neteče pot, který je zadržen funkční vrstvou oblečení. Dále také pára, která vám vychází od úst, ohřívá a zvlhčuje suchý vzduch, což také způsobuje dehydrataci. Jak tedy zůstat hydratovaný i v zimě?

Jak může cyklistika v zimě posílit imunitu

Jak může cyklistika v zimě posílit imunitu

Zimní období je specifické svými výkyvy počasí. Určitě to každý z vás zná. Jeden den je krásná zima jako z pohádky, ale další den začne pršet, popřípadě se oteplí třeba o 10 stupňů. Takové výkyvy počasí vytvářejí ideální podmínky k prochladnutí a infekčním nemocem, které nám do života jednoduše nepasují. Jak si posílit imunitu v tomto období, právě díky zimní cyklistice, najdete v následujícím článku.   

Michalov Test zimní bundy Holokolo 2in1 winter

Michalov Test zimní bundy Holokolo 2in1 winter

S příchodem pravého zimního počasí není třeba rezignovat na outdoor aktivity a věnovat se pouze indoor sportování. Právě naopak, pořádná zábava začíná právě venku. Pokud patříte ke zkušeným zimním sportovcům, určitě víte, že bez kvalitní zimní bundy se v tomto období neobejdete. V průběhu posledních týdnů jsem měl možnost testovat novinku z produkce Holokolo, bundu s názvem 2in1 winter. Jak obstála na kole a také při jiných sportech se dozvíte v následující recenzi.

Recenze bundy Holokolo 2in1

Recenze bundy Holokolo 2in1

Když jsem se dozvěděla, že Holokolo vydalo novou zimní bundu, ihned jsem si ji našla a začala jsem si pročítat její parametry. V první řadě mě zaujala cena, která působila jako překvapivě vysoká v porovnání s cenou dresů téže značky. Poté, co jsem si pročetla další parametry, z jaké látky je bunda ušita a fakt, že “2in1” znamená odepínatelnou vnitřní vestu, začala mi cena bundy dávat smysl.