5 důvodů, proč se vyplatí investovat do značky UYN

5 důvodů, proč se vyplatí investovat do značky UYN

Horké letní počasí může někdy jízdu na kole pořádně znepříjemnit. Často však bývá na vině hlavně nesprávný výběr cyklistického oblečení. S nepříjemnými podmínkami a teplotami si dokáže poradit například kvalitní cyklo oblečení italské značky UYN, které kombinuje italský design a patentované materiály. Pojďme si ho dnes vzít pod lupu a podívat se na to, proč se do něj vyplatí investovat.

Na kole bez bolesti

Na kole bez bolesti

Cyklistika je krásny šport, no každý, kto už má niečo v sedle „bajku“  odjazdené vie, že má aj svoju odvrátenú stránku. V tomto článku vám popíšem základné bolesti, ktoré už od nepamäti trápia začínajúcich i pokročilých cyklistov. Našťastie aj tu existujú rôzne „hacky“, ktoré sú ľahko aplikovateľné, tak si poďte prečítať ako sa ľahko a komfortne viete vyhnúť rôznym nepríjemným bolestiam. 

Ze zákulisí natáčení nové kolekce Holokolo Elite

Ze zákulisí natáčení nové kolekce Holokolo Elite

Před pár týdny se náš slovenský a český tým Holokolo vydal do oblasti Pezinok poblíž Bratislavy. Do zdejších vinic  a lesů jsme se vydali natáčet naši novou kampaň, která má ukázat, že cyklistika je opravdu pro každého a zároveň představit naši novou kolekci Holokolo Elite. Jak takové natáčení kampaně vlastně vypadá? Přinášíme krátkou reportáž i s várkou fotek ze zákulisí.

Jak na bezpečný trénink na kole

Jak na bezpečný trénink na kole

V poslední době se mi zdá, že na našich cestách se stává cyklista ohroženým druhem, ovšem různé nepříjemnosti se vám mohou rychle přihodit i při jízdě v terénu. Některé situace má pod dohledem „vyšší moc“ a nedají se zcela ovlivnit, ale díky zkušenostem, správnému přístupu a výbavou se dá do jisté míry zásadně bezpečnost na kole zvýšit. V dnešním článku vám představím TOP tipy, které můžete vyzkoušet hned během nejbližšího tréninku.

Základní cyklistické vybavení a oblečení pro začátečníky

Základní cyklistické vybavení a oblečení pro začátečníky

I když je se dá vždy na kole jezdit i v běžném oblečení, většina cyklistů, kteří vyráží na kolo pravidelně, si nakonec osvojí alespoň pár kousků specializovaného oděvu – většinou proto, že je díky tomu jízda pohodlnější. Pokud si však nechcete koupit veškeré vybavení najednou, máme pro vás seznam cyklistického oblečení a vybavení v navrhovaném pořadí, jak si ho pořídit.