• Návrat na 30 dnů
  • Doprava zdarma od 1899 Kč
Nevíte, co si obléknout v tomto počasí? Adriánova recenze vám pomůže

Nevíte, co si obléknout v tomto počasí? Adriánova recenze vám pomůže

Možná se to nezdá, ale zima je ještě stále v plném proudu. Je skvělé, že se pořád najdou lidé, kteří na sport nezanevřou ani během tohoto ročního období. Při sportování v chladném počasí, obzvlášť při cyklistice, sehrává velkou roli výběr správného oblečení. V dnešním článku se proto pokusím shrnout svoje postřehy a pocity z testování novinky od HOLOKOLO, konkrétně šlo o zimní bundu WINTER 2IN1. Jak už název napovídá, jedná se o unikátní kousek složený ze dvou samostatných dílů oblečení. 

Michalov Test zimní bundy Holokolo 2in1 winter

Michalov Test zimní bundy Holokolo 2in1 winter

S příchodem pravého zimního počasí není třeba rezignovat na outdoor aktivity a věnovat se pouze indoor sportování. Právě naopak, pořádná zábava začíná právě venku. Pokud patříte ke zkušeným zimním sportovcům, určitě víte, že bez kvalitní zimní bundy se v tomto období neobejdete. V průběhu posledních týdnů jsem měl možnost testovat novinku z produkce Holokolo, bundu s názvem 2in1 winter. Jak obstála na kole a také při jiných sportech se dozvíte v následující recenzi.

Recenze bundy Holokolo 2in1

Recenze bundy Holokolo 2in1

Když jsem se dozvěděla, že Holokolo vydalo novou zimní bundu, ihned jsem si ji našla a začala jsem si pročítat její parametry. V první řadě mě zaujala cena, která působila jako překvapivě vysoká v porovnání s cenou dresů téže značky. Poté, co jsem si pročetla další parametry, z jaké látky je bunda ušita a fakt, že “2in1” znamená odepínatelnou vnitřní vestu, začala mi cena bundy dávat smysl.

7 + 1 tipů na vánoční dárky pro cyklisty

7 + 1 tipů na vánoční dárky pro cyklisty

Vánoce se opět blíží, a tak přichází čas vrhnout se do nakupování dárků. Někdy se inspirace objeví sama, jindy vám nezbyde nic jiného, než nakoupit ponožky a kosmetiku jako každý rok. Pokud se vaši blízcí věnují cyklistice, tak zpozorněte. Máme pro vás několik tipů, které vám pomohou zachránit vánoční klid přímo teď z vašeho obýváku. Nemusíte se tak stresovat v přeplněných nákupních centrech s počtem dárků, které je ještě potřeba vymyslet a nakoupit.