O autorovi

Recenze: „Uvolni svou přirozenost“ v letním setu cyklo oblečení od UYN

Recenze: „Uvolni svou přirozenost“ v letním setu cyklo oblečení od UYN

Cyklistické oblečení od UYN se od ostatních značek liší už na první pohled. Kromě extravagantního vzhledu si zde na své přijdou „fajnšmekři“, protože materiál ze kterého oblečení šíjí, je vyroben pomocí speciálních technologií. Posledních šest týdnů testuji nejvyšší model cyklistického dresu a kalhot určených do extrémně teplého počasí. Jak se v takovém kompletu jezdí a jak fungují speciální technologie?

Na kole bez bolesti

Na kole bez bolesti

Cyklistika je krásny šport, no každý, kto už má niečo v sedle „bajku“  odjazdené vie, že má aj svoju odvrátenú stránku. V tomto článku vám popíšem základné bolesti, ktoré už od nepamäti trápia začínajúcich i pokročilých cyklistov. Našťastie aj tu existujú rôzne „hacky“, ktoré sú ľahko aplikovateľné, tak si poďte prečítať ako sa ľahko a komfortne viete vyhnúť rôznym nepríjemným bolestiam. 

Jak na bezpečný trénink na kole

Jak na bezpečný trénink na kole

V poslední době se mi zdá, že na našich cestách se stává cyklista ohroženým druhem, ovšem různé nepříjemnosti se vám mohou rychle přihodit i při jízdě v terénu. Některé situace má pod dohledem „vyšší moc“ a nedají se zcela ovlivnit, ale díky zkušenostem, správnému přístupu a výbavou se dá do jisté míry zásadně bezpečnost na kole zvýšit. V dnešním článku vám představím TOP tipy, které můžete vyzkoušet hned během nejbližšího tréninku.