• Návrat na 30 dnů
  • Doprava zdarma od 1899 Kč

O autorovi

JARNÍ TRÉNINK: Tipy na skvělý start do sezony

JARNÍ TRÉNINK: Tipy na skvělý start do sezony

Přicházející brzké jaro přináší ideální podmínky k jízdě na kole. S nástupem příznivých teplot a díky delším dnům nastal ten správný čas odstartovat novou sezonu. V tomto příspěvku se podíváme, na co byste se měli zaměřit v jarním tréninku, abyste dosahovali co nejlepších výsledků během celého roku. Pokud chcete mít jasnou představu, jak vykročit do sezony  správnou nohou, následující článek je určený právě vám. 

Jak může cyklistika v zimě posílit imunitu

Jak může cyklistika v zimě posílit imunitu

Zimní období je specifické svými výkyvy počasí. Určitě to každý z vás zná. Jeden den je krásná zima jako z pohádky, ale další den začne pršet, popřípadě se oteplí třeba o 10 stupňů. Takové výkyvy počasí vytvářejí ideální podmínky k prochladnutí a infekčním nemocem, které nám do života jednoduše nepasují. Jak si posílit imunitu v tomto období, právě díky zimní cyklistice, najdete v následujícím článku.   

Michalov Test zimní bundy Holokolo 2in1 winter

Michalov Test zimní bundy Holokolo 2in1 winter

S příchodem pravého zimního počasí není třeba rezignovat na outdoor aktivity a věnovat se pouze indoor sportování. Právě naopak, pořádná zábava začíná právě venku. Pokud patříte ke zkušeným zimním sportovcům, určitě víte, že bez kvalitní zimní bundy se v tomto období neobejdete. V průběhu posledních týdnů jsem měl možnost testovat novinku z produkce Holokolo, bundu s názvem 2in1 winter. Jak obstála na kole a také při jiných sportech se dozvíte v následující recenzi.

Recenze: „Uvolni svou přirozenost“ v letním setu cyklo oblečení od UYN

Recenze: „Uvolni svou přirozenost“ v letním setu cyklo oblečení od UYN

Cyklistické oblečení od UYN se od ostatních značek liší už na první pohled. Kromě extravagantního vzhledu si zde na své přijdou „fajnšmekři“, protože materiál ze kterého oblečení šíjí, je vyroben pomocí speciálních technologií. Posledních šest týdnů testuji nejvyšší model cyklistického dresu a kalhot určených do extrémně teplého počasí. Jak se v takovém kompletu jezdí a jak fungují speciální technologie?