• Návrat na 30 dnů
  • Doprava zdarma od 1899 Kč
JARNÍ TRÉNINK: Tipy na skvělý start do sezony

JARNÍ TRÉNINK: Tipy na skvělý start do sezony

Přicházející brzké jaro přináší ideální podmínky k jízdě na kole. S nástupem příznivých teplot a díky delším dnům nastal ten správný čas odstartovat novou sezonu. V tomto příspěvku se podíváme, na co byste se měli zaměřit v jarním tréninku, abyste dosahovali co nejlepších výsledků během celého roku. Pokud chcete mít jasnou představu, jak vykročit do sezony  správnou nohou, následující článek je určený právě vám. 

Co pít na kole v zimě?

Co pít na kole v zimě?

Pokud nechcete v zimě ztratit kondici a vnitřní trénink na trenažeru není nic pro vás, jste dříve nebo později vyhnáni na kolo také v teplotách pod bodem mrazu. Chladné teploty snižují pocit žízně, přestože se vaše tělo dehydruje rychleji než v teplejších obdobích. Chladné teploty vás nutí více se obléci, což ve vás vyvolá domněnku, že se při zimním tréninku nepotíte, protože po vás neteče pot, který je zadržen funkční vrstvou oblečení. Dále také pára, která vám vychází od úst, ohřívá a zvlhčuje suchý vzduch, což také způsobuje dehydrataci. Jak tedy zůstat hydratovaný i v zimě?

5 tipů, jak si užít cyklistiku i na podzim

5 tipů, jak si užít cyklistiku i na podzim

Léto se pomalu blíží ke konci, děti se vrátily do škol a období letních dovolených je také pryč. Teplé letní počasí už je spíše výjimkou, slunce začne brzy vycházet v době, kdy už jste v práci a ani odpoledne už to nebude s viditelnost ideální. S příchodem podzimu se u mnoha lidí začíná objevovat zhoršená nálada, se kterou je nejlepší bojovat pohybem. Ale jak zamezit tomu, aby vás zhoršená viditelnost a chladnější deštivé počasí neomezovali ve sportovním vyžití? Přesně na to se v tomto článku podíváme.