• Návrat na 30 dnů
  • Doprava zdarma od 1899 Kč

krátké kalhoty CASTELLI PREMIO TRI W SPEED černá

4199,00 Kč
Doprava zdarma
POUŽITÍ - TŘI DISCIPLÍNY

CO JE TO / VLASTNOSTI VÝROBKU
Nejpohodlnější a nejlehčí šortky pro trénink a závody. Navrženy pro maximální pohodlí, vytrvalost, rychlost a podporu na dlouhé trati.
Pohodlné a výkonné šortky.
Elastická tkanina Gradient poskytuje správnou míru podpory na správných místech.
Jsou extrémně lehké a rychleschnoucí.
Integrované elastické zapínání nohavic udržuje šortky pevně usazené.
Laserem tvarovaná loga, nápis Rosso Corsa uprostřed zadní části a černě stínovaná loga se škorpionem na spodní části nohavic.
Vložka KISS Tri je pohodlná na kole a při běhu téměř zmizí.
Systém SnapLock na zádech pro připnutí dresu.
Vnitřní gelová kapsa ve středu zad.
Hmotnost: 123 g (S)
.
Složení materiálu:Hlavn materiál 65%polyamid 34%elastan 1%polyesterPodšívka 80%polyamid 20%elastan.
Šortky Premio Tri Speed poskytují maximální pohodlí a jsou předurčeny k tomu, aby se staly vašimi oblíbenými šortkami pro trénink i závody. Šortky Premio jsou naše nejpohodlnější, takže je jen přirozené, že jsme tuto technologii přenesli i do triatlonu, kde je pohodlí klíčové, zejména při delších triatlonech. Pohodlí je zajištěno minimalistickou konstrukcí s minimem švů a látkou, která se mění podle potřeb různých částí nohavic.  Mají bezešvé zakončení nohavic s pogumovanými vlákny, která drží nohavice na svém místě. Čtyřsměrná elasticita nabízí pohodlí a přiměřenou podporu svalů. Minimalistická, laserem tvarovaná loga dodávají prémiový, nenápadný vzhled. Systém uchycení dresu SnapLock. Vložka KISS Tri je dostatečně pohodlná na jízdu, ale při běhu na ni také zapomenete.
Kód produktu: 8623085-010